dlaczego lot ikara zakonczyl sie tragicznie

Jo Rowling powiedziała, że ??czuła, że ??”musiał zrobić już w książce”. Ona naprawdę uwierzył w historię, a więc kiedy przyszło do pisania, zrobiła pewna, że ??załatwione wszystkie niezbędne przygotowania. Po dokonaniu rejestracji, pisanie jest niemal proste!

Przepisanie

Jo Rowling przepisał otwarcia rozdział Harry Potter i Kamień Filozoficzny w sumie 15 razy. Jej matka zmarła zaledwie 6 miesięcy po jej pierwszej próbie w rozdziale pierwszym tej książki, i że wysłał ją do szału przepisywania zasadniczo zmienia wszystko. Książki Potter jest o śmierci, nie ma co do tego wątpliwości, a one są napędzane zwłaszcza po śmierci rodziców Harry’ego i jego cudowne przeżycie. Gdy Jo Rowling doświadczył tak istotny punkt zwrotny w swoim życiu, że przepisał historię do refleksji i przetwarzać własny ból.

Pisanie i przepisywanie są odrębne procesy. Pisanie jest trasowania lub rzeźbienia na projekty dotyczące historii. Przepisywanie jest ponowne spojrzenie i ponownie zobaczyć. Często przepisanie pokaże się gdzie historia zgasła toru i gdy pytania zadane na początku nie zostały odebrane przez samego końca. W przypadku JK Rowling, zdała sobie sprawę, po napisaniu całą pierwszą książkę, która dała dala całą fabułę z siedmiu książek. Ona przepisał go w tym świetle, a odbyło się wielu rzeczy z powrotem.

Wiele udanych Autorzy twierdzą, że tylko napisać do przerobienia. DH Lawrence powiedział nawet, że pisał cały swój pierwszy projekt, wyrzucił go, a następnie rozpoczęła się ponownie od zera.

Redagowanie

Montaż jest proces rafinacji i polerowanie rękopis. Ta część procesu może być wykonane przez Ciebie, lub zewnętrznym edytorze. Często jest to mądry, aby mieć wygląd edytora stosunku pracy przed złożeniem go do publikacji, ponieważ http://najlepszeubezpieczenie.com.pl jest to bardzo trudne do uzyskania dystans trzeba z własnej pracy, aby zobaczyć, gdzie można go poprawić.

Artykuł dzięki:

Author: lasvegasnevada.pl

Share This Post On